Víkend otevřených zahrad 2017

22.05.2017

O víkendu 10.-11. června pro vás budou opět otevřeny nejrůznější zahrady pro Čechách - klášterní, soukromé, jedlé... V Plzni můžete navštívit například Luftovu zahradu, Klášterní zahradu na Mikulášském náměstí, Vodní zahradu pod hrází Boleveckého rybníka, lesní školku Větvička a další. 

Zastavit se můžete samozřejmě i u nás.

V sobotu ve 14, 16 a 18 hodin pro vás chystáme prohlídky zahrádky Na Sudech - soukromé užitkové zahrady, která je obhospodařována bez chemie a rašeliny a je jedinou certifikovanou přírodní zahradou v Plzni. Na prohlídky je nutná rezervace na mailu alena@prirodni-zahrady.cz.

V sobotu i neděli ve 20, 21 a 22 hodin pak můžete vyrazit na večerní prohlídky truhlíkové zahrádky Na Střeše s výhledy na střechy a dvorky historického centra. Na prohlídky je nutná rezervace na mailu vaclav.cubr@envic.cz.

Přehled všech otevřených zahrad najdete na www.vikendotevrenychzahrad.cz.

 č.

»zpět do archivu novinek

[Přeskočit navigaci]

AKTUALITY

KREATIVNÍ DÍLNY v Pivovarském muzeu

19.02.2018

Pro dospělé i děti - již tuto sobotu - přijďte.

24. února 2018 | 10–15 hod.
Pivovarské muzeum v Plzni, Veleslavínova 6

více info »

Než budete stavět nebo rekonstruovat - poraďte se!

Než budete stavět nebo rekonstruovat - poraďte se!

19.01.2018

Podívejte se, s čím vám můžeme pomoci a poradit. Lidé si nechávají změřit úniky tepla, problémy s vlhkostí, navrhnout tepelné izolace i vytápění a větrání nového i rekonstruovaného domu.

více info »

Přírodní stavitelství v Plzni v lednu 2018 - konference

Přírodní stavitelství v Plzni v lednu 2018 - konference

21.12.2017

Hliněné materiály a jejich použití ve stavebnictví, svépomocné stavění akumulačních kamen, dřevovláknité desky Pavatex, sruby a roubenky, systém z nepálených cihel, konopí ve stavebnictví, principy permakulturní zahrady - to jsou hlavní témata konference Přírodní stavitelství.

více info »

ENVIC je sehraný tým zkušených lidí, který přináší inspiraci ke zlepšování kvality života. Poradíme, jak úsporně bydlet, dobře jíst a vařit, zahradničit ve městě, pečovat o krajinu a veřejný prostor a jak získat dotace. Pořádáme Plzeňské farmářské trhy, exkurze a semináře pro veřejnost i odborníky. Pomáháme profesně růst v oblastech gastronomie, zemědělství, stavebnictví a veřejné správy.

© 2013  ENVIC, o.s. / Prešovská 8, 301 00 Plzeň / telefon: 377 220 323
e-mail: ic.plzen@envic.cz / www.envic-sdruzeni.cz

Design: Hanja.eu / Web system: ANTstudio.cz