Zahrada & Zahradničení

Pojďte s námi zahradničit

Ať už máte zahradu, zahrádku, zahrádečku nebo jen okenní parapet, můžete si vytvořit svou jedlou zahradu snů. Stačí lopatka odhodlání, hrst trpělivosti a pořádná zálivka nadšení.

Poradíme a pomůžeme:

  • Pořádáme zahradnické kurzy pro malé i velké, zkušené i začátečníky.

  • Navrhujeme a tvoříme zahrady podle přírody - tedy zahrady, které jsou velmi soběstačné, bez chemie a plné zdraví, života a samozřejmě i spousty dobrot pro vaše bříška.

  • Certifikujeme přírodní zahrady.

  • Pomáháme s pěstováním na plzeňské komunitní zahradě.

  • Dohlížíme na Zapomenutou zahradu v Plzni.

  • Připravujeme programy pro školy.

  • Půjčujeme zahradnické knížky.

  • Pořádáme výlety a exkurze do zajímavých zahrad a parků. 

[Přeskočit navigaci]

AKTUALITY

Zimní dílny v Pivovarském muzeu

05.02.2019

Přijďte s dětmi vyrobit ptačím rodinkám domov a sobě tak přinést radost z jejich spokojeného zpěvu. Vyrobíte si krásnou, bytelnou a funkční dřevěnou budku a třeba i jako dárečky svým blízkým závěsné dřevěné srdíčko a ptáčka. 23. 2. 2019,...

více info »

Soběstačné domy – bydlení budoucnosti

Soběstačné domy – bydlení budoucnosti

15.02.2019

Globální klimatická změna probíhá. Můžete ji vy zastavit? Tím, v jakém domě budete bydlet, jak budete žít? Poznali jsme extrémní sucha. Jsme na ně krátcí? Povídání o tom, jestli mohou naše domy, zahrady a způsob života něco zásadního pozitivně změnit nebo je to utopie? A co nové technologie – je to cesta? Přijďte i vy se svými nápady!

více info »

Než budete stavět nebo rekonstruovat - poraďte se!

Než budete stavět nebo rekonstruovat - poraďte se!

19.01.2018

Podívejte se, s čím vám můžeme pomoci a poradit. Lidé si nechávají změřit úniky tepla, problémy s vlhkostí, navrhnout tepelné izolace i vytápění a větrání nového i rekonstruovaného domu.

více info »

ENVIC je sehraný tým zkušených lidí, který přináší inspiraci ke zlepšování kvality života. Poradíme, jak úsporně bydlet, dobře jíst a vařit, zahradničit ve městě, pečovat o krajinu a veřejný prostor a jak získat dotace. Pořádáme Plzeňské farmářské trhy, exkurze a semináře pro veřejnost i odborníky. Pomáháme profesně růst v oblastech gastronomie, zemědělství, stavebnictví a veřejné správy.

© 2013  ENVIC, o.s. / Prešovská 8, 301 00 Plzeň / telefon: 377 220 323
e-mail: ic.plzen@envic.cz / www.envic-sdruzeni.cz

Design: Hanja.eu / Web system: ANTstudio.cz