Reference - strana 7/7

Termovizní měření, návrh a výpočty úspor energie, rodinný dům

Termovizní měření rodinného domu v Plzni, kde byly vysoké náklady na vytápění. Byl proveden návrh konkrétních opatření a vypočítány úspory energie po provedení navržených opatření. Navržené řešení přinese úsporu energie na vytápění domu a tedy úsporu financí na výtápění 62%!

celý článek »

Termovizní měření v rodinném domě, Plzeňský kraj

Termovizní měření v rodinném domě, kde byla nalezena řada úniků tepla tepelně neizolovanými zdmi, střechou a netěsnými okny.

celý článek »

Termovizní měření v řadovém domě v blízkosti Plzně

Termovizní měření řadového domu, ve kterém majitelé platí extrémní částky za vytápění plynem. Zjištěna byla řada poruch ve voštinových cihlách a řada nedostatečně řešených konstrukcí, které způsobovali výrazné úniky tepla. Majiteli bylo navrženo kompletní řešení daného problému, včetně výpočtu tloušťek tepelných izolací.

celý článek »

Termovizní měření v rodinném domě poblíž Plzně

V rodinném domě dochází v některých místech k rosení oken, vlhnutí zdiva a k tvorbě plísní. Pro zjištění příčin problémů bylo provedeno následující měření:
Termovizní měření - pro zjištění povrchových teplot konstrukcí a úniků tepla konstrukcemi
Kontinuální měření teploty, relativní vlhkosti a koncentrace oxidu uhličitého v interiéru - pro zjištění vlhkosti vzduchu a kvality větrání v interiéru.

celý článek »

Měření parametrů vnitřního prostředí v nájemním bytě v Plzni

Kontinuální měření teploty vzduchu, relativní vlhkosti vzduchu a koncentrace oxidu uhličitého v nájemním bytě v Plzni. Majitel bytu si přál ověřit správné využívání bytu. Naším měřením tak bylo možné zjistit, zda je byt dostatečně vytápěn a větrán.

celý článek »

Termovizní měření - panelový dům v Plzni

Termovizní měření panelového domu. Majitelé zvažovali celkové zateplení domu. Naše měření a doporučení využili při rozhodování.

celý článek »

[Přeskočit navigaci]

AKTUALITY

Soběstačné domy – bydlení budoucnosti

Soběstačné domy – bydlení budoucnosti

15.02.2019

Globální klimatická změna probíhá. Můžete ji vy zastavit? Tím, v jakém domě budete bydlet, jak budete žít? Poznali jsme extrémní sucha. Jsme na ně krátcí? Povídání o tom, jestli mohou naše domy, zahrady a způsob života něco zásadního pozitivně změnit nebo je to utopie? A co nové technologie – je to cesta? Přijďte i vy se svými nápady!

více info »

Zimní dílny v Pivovarském muzeu

05.02.2019

Přijďte s dětmi vyrobit ptačím rodinkám domov a sobě tak přinést radost z jejich spokojeného zpěvu. Vyrobíte si krásnou, bytelnou a funkční dřevěnou budku a třeba i jako dárečky svým blízkým závěsné dřevěné srdíčko a ptáčka. 23. 2. 2019,...

více info »

Než budete stavět nebo rekonstruovat - poraďte se!

Než budete stavět nebo rekonstruovat - poraďte se!

19.01.2018

Podívejte se, s čím vám můžeme pomoci a poradit. Lidé si nechávají změřit úniky tepla, problémy s vlhkostí, navrhnout tepelné izolace i vytápění a větrání nového i rekonstruovaného domu.

více info »

ENVIC je sehraný tým zkušených lidí, který přináší inspiraci ke zlepšování kvality života. Poradíme, jak úsporně bydlet, dobře jíst a vařit, zahradničit ve městě, pečovat o krajinu a veřejný prostor a jak získat dotace. Pořádáme Plzeňské farmářské trhy, exkurze a semináře pro veřejnost i odborníky. Pomáháme profesně růst v oblastech gastronomie, zemědělství, stavebnictví a veřejné správy.

© 2013  ENVIC, o.s. / Prešovská 8, 301 00 Plzeň / telefon: 377 220 323
e-mail: ic.plzen@envic.cz / www.envic-sdruzeni.cz

Design: Hanja.eu / Web system: ANTstudio.cz