Environmentálně šetrný provoz

Pořádáme odborné semináře a exkurze zaměřené na environmentálně šetrný provoz. Vzděláváme pracovníky firem a úřadů, kteří mají na starosti provozní a environmentální agendu. Věnujeme se šetrnému cestovnímu ruchu i postupům "zeleného úřadování". Být environmentálně šetrný neznamená snižování našich nároků nebo omezování našich potřeb. Jde o to tvořivě přemýšlet, lépe plánovat, hospodárněji nakládat se zdroji a vyvíjet nové technologie.

Vyberte si některý z našich kurzů pro rok 2016:

Seminář Šetrný cestovní ruch

Seminář Šetrný cestovní ruch

Dvoudenní kurz pro majitele a provozovatele ubytovacích zařízení, restaurací, sportovních center, muzeí, správce památek, průvodce a další poskytovatele služeb v cestovním ruchu zaměřený na provoz budov, zdravé vnitřní prostředí v budovách a šetrné formy turismu. Termín - listopad 2016.

celý článek »

Seminář Poradce pro environmentálně šetrný provoz

Seminář Poradce pro environmentálně šetrný provoz

Čtyřdenní odborný seminář pro podnikové ekology, projektové a produktové manažery, pracovníky ekoporaden a zaměstnance úřadů a firem, kteří mají na starosti environmentální a provozní agendu. 

celý článek »

Seminář Zelené úřadování

Seminář Zelené úřadování

Dvoudenní seminář pro pracovníky státní správy, územní samosprávy a zástupce obcí, příspěvkových a neziskových organizací, kteří hledají způsob, jak svou práci vykonávat lépe a efektivněji, ale přitom lidsky, se zdravým rozumem a s důrazem na šetrný přístup k našemu životnímu prostředí. 

celý článek »

[Přeskočit navigaci]

AKTUALITY

Mezinárodní dny pasivních domů 10. - 11. 11. 2018

Mezinárodní dny pasivních domů 10. - 11. 11. 2018

24.10.2018

Mezinárodní dny pasivních domů 10. - 11. 11. 2018 v Plzeňském kraji a okolí Prahy - návštěvy obydlených pasivních domů, diskuse s jejich obyvateli, ukázky stavby pasivních domů, konzultace s odborníky na energetiku, stavbu, vytápění i větrání

více info »

Než budete stavět nebo rekonstruovat - poraďte se!

Než budete stavět nebo rekonstruovat - poraďte se!

19.01.2018

Podívejte se, s čím vám můžeme pomoci a poradit. Lidé si nechávají změřit úniky tepla, problémy s vlhkostí, navrhnout tepelné izolace i vytápění a větrání nového i rekonstruovaného domu.

více info »

Podzimní dílny - už tuto sobotu

01.11.2018

Podzimní dílny v Pivovarském muzeu

3. 11. 2018, 10:00 – 15:00

Pivovarské muzeum, Veleslavínova 6, 301 14 Plzeň

více info »

ENVIC je sehraný tým zkušených lidí, který přináší inspiraci ke zlepšování kvality života. Poradíme, jak úsporně bydlet, dobře jíst a vařit, zahradničit ve městě, pečovat o krajinu a veřejný prostor a jak získat dotace. Pořádáme Plzeňské farmářské trhy, exkurze a semináře pro veřejnost i odborníky. Pomáháme profesně růst v oblastech gastronomie, zemědělství, stavebnictví a veřejné správy.

© 2013  ENVIC, o.s. / Prešovská 8, 301 00 Plzeň / telefon: 377 220 323
e-mail: ic.plzen@envic.cz / www.envic-sdruzeni.cz

Design: Hanja.eu / Web system: ANTstudio.cz