Gastronomie a zemědělství

Projekt Specializované environmentální programy pro udržitelný rozvoj podpořený z Evropského sociálního fondu a státního rozpočtu ČR, zahrnuje i téma Potraviny a Gastronomie. Vzděláváme kuchaře i farmáře. Kuchařům v praktických seminářích odhalujeme lokální, sezónní produkty z našeho krajeFarmářům ukazujeme jak efektivně prodávat jejich produkty. Formou exkurzí se podívají i k úspěšným farmářům - do sýráren, bouráren...

Vzděláváme kuchaře

Vzděláváme kuchaře

 Abychom kuchařům pomohli uspokojit požadavky jejich zákazníků, vytvořili jsme pro ně 6 specializovaných seminářů. Ukážeme Vám, jak do kuchyně dostat kvalitní, místní a sezónní suroviny. Vyzkoušíte si i zajímavé recepty na jejich úpravu. 

celý článek »

Farmářům odhalujeme dobré příklady

Farmářům odhalujeme dobré příklady

Připravili jsme pro Vás sérii seminářů zaměřených na zpracování mléka, ovoce a masa. Nevyhneme se ani zákonům upravujícím výrobu živočišných produktů. Ukážeme Vám, jak produkty vyrábět, balit i propagovat.

celý článek »

[Přeskočit navigaci]

AKTUALITY

Mezinárodní dny pasivních domů 10. - 11. 11. 2018

Mezinárodní dny pasivních domů 10. - 11. 11. 2018

24.10.2018

Mezinárodní dny pasivních domů 10. - 11. 11. 2018 v Plzeňském kraji a okolí Prahy - návštěvy obydlených pasivních domů, diskuse s jejich obyvateli, ukázky stavby pasivních domů, konzultace s odborníky na energetiku, stavbu, vytápění i větrání

více info »

Než budete stavět nebo rekonstruovat - poraďte se!

Než budete stavět nebo rekonstruovat - poraďte se!

19.01.2018

Podívejte se, s čím vám můžeme pomoci a poradit. Lidé si nechávají změřit úniky tepla, problémy s vlhkostí, navrhnout tepelné izolace i vytápění a větrání nového i rekonstruovaného domu.

více info »

Podzimní dílny - už tuto sobotu

01.11.2018

Podzimní dílny v Pivovarském muzeu

3. 11. 2018, 10:00 – 15:00

Pivovarské muzeum, Veleslavínova 6, 301 14 Plzeň

více info »

ENVIC je sehraný tým zkušených lidí, který přináší inspiraci ke zlepšování kvality života. Poradíme, jak úsporně bydlet, dobře jíst a vařit, zahradničit ve městě, pečovat o krajinu a veřejný prostor a jak získat dotace. Pořádáme Plzeňské farmářské trhy, exkurze a semináře pro veřejnost i odborníky. Pomáháme profesně růst v oblastech gastronomie, zemědělství, stavebnictví a veřejné správy.

© 2013  ENVIC, o.s. / Prešovská 8, 301 00 Plzeň / telefon: 377 220 323
e-mail: ic.plzen@envic.cz / www.envic-sdruzeni.cz

Design: Hanja.eu / Web system: ANTstudio.cz