Stavitelství a správa budov

Projekt Specializované environmentální programy pro udržitelný rozvoj podpořený z Evropského sociálního fondu a státního rozpočtu ČR, zahrnuje i téma Stavitelství a správa budov. Vzděláváme stavaře i osoby činné ve stavebních družstvech a sdružení vlastníků bytových jednotek. Pro projektany, architekty i energetické auditory a poradce je určen kurz Pasivní a nulové budovy - od návrhu k realizaci a provozu. Pro společenství vlastníků bytových jednotek, stavební družstva a firmy spravující budovy jsme připravili kurz Správa budov ekologicky, ekonomicky a efektivně aneb Provozujeme budovy s ohledem na budoucnost.

Pasivní a nulové budovy - návrh, realizace...

Pasivní a nulové budovy - návrh, realizace...

Komplexní vzdělávací kurz pro návrh, provádění a provoz staveb s nízkou spotřebou energie určený pro osoby činné ve stavitelství: architekty, projektanty, osoby vykonávající stavební a technický dozor, osoby řídící stavební práce, energetické auditory, energetické specialisty a poradce

celý článek »

Správa budov

Správa budov

Správa budov ekologicky, ekonomicky a efektivně. Provozujeme budovy s ohledem na budoucnost. Vzdělávací program zaměřený na provoz a správu budov určený pro společenství vlastníků jednotek, bytová družstva, firmy spravující budovy a veřejnou správu.

celý článek »

[Přeskočit navigaci]

AKTUALITY

Mezinárodní dny pasivních domů 10. - 11. 11. 2018

Mezinárodní dny pasivních domů 10. - 11. 11. 2018

24.10.2018

Mezinárodní dny pasivních domů 10. - 11. 11. 2018 v Plzeňském kraji a okolí Prahy - návštěvy obydlených pasivních domů, diskuse s jejich obyvateli, ukázky stavby pasivních domů, konzultace s odborníky na energetiku, stavbu, vytápění i větrání

více info »

Než budete stavět nebo rekonstruovat - poraďte se!

Než budete stavět nebo rekonstruovat - poraďte se!

19.01.2018

Podívejte se, s čím vám můžeme pomoci a poradit. Lidé si nechávají změřit úniky tepla, problémy s vlhkostí, navrhnout tepelné izolace i vytápění a větrání nového i rekonstruovaného domu.

více info »

Podzimní dílny - už tuto sobotu

01.11.2018

Podzimní dílny v Pivovarském muzeu

3. 11. 2018, 10:00 – 15:00

Pivovarské muzeum, Veleslavínova 6, 301 14 Plzeň

více info »

ENVIC je sehraný tým zkušených lidí, který přináší inspiraci ke zlepšování kvality života. Poradíme, jak úsporně bydlet, dobře jíst a vařit, zahradničit ve městě, pečovat o krajinu a veřejný prostor a jak získat dotace. Pořádáme Plzeňské farmářské trhy, exkurze a semináře pro veřejnost i odborníky. Pomáháme profesně růst v oblastech gastronomie, zemědělství, stavebnictví a veřejné správy.

© 2013  ENVIC, o.s. / Prešovská 8, 301 00 Plzeň / telefon: 377 220 323
e-mail: ic.plzen@envic.cz / www.envic-sdruzeni.cz

Design: Hanja.eu / Web system: ANTstudio.cz